Jak dopadla sbírka pro pejsky a kočičky v Bulhrech

Laskavost a štědrost dětí, rodičů i pedagogů aneb Jak dopadla sbírka pro pejsky a kočičky v útulku v Bulharech

Ve středu 29. 11. jsme s páťáky naložili do auta všechny dárečky i vybranou finanční hotovost ve výši 11 770,- Kč, jež děti nosily od 1. 11 do 13. 11 do školy během sbírky pro Útulek pro opuštěná zvířata Břeclav Bulhary.

Po obědě jsme vše zavezly do útulku a předaly paní Kubové, která jej spravuje. Byla velmi mile překvapena množstvím potřebných věcí i nemalou částkou.

Milí žáci, rodiče, kolegové i přátelé školy, děkujeme Vám za spolupráci i štědrost, jejíž výše nás všechny mile překvapila. Rády se s Vámi níže podělíme o děkovná slova paní Kubové, která čerpáme z facebookové stránky útulku.

Třídní učitelky páťáků Mgr. Šárka Helešicová a Mgr. Klára Kepertová

ZŠ J. Noháče Stará Břeclav

Tak tato akce se paní učitelce Šárce a Klárce fakt povedla. Naprosto důsledně dodržely vše, na čem jsme se domluvily, v ježíškovské nadílce nebyla jediná zbytečná věc a já jsem jim za to opravdu vděčná.

Ale pojďme od začátku.

Projekt "LASKAVÝ PODZIM" zorganizovala paní učitelka Šárka Helešicová a Klára Kepertová. Na webový portál školy vyvěsily letáček (viz obrázek) a celý projekt zaštítily děti ze tříd 5.A + 5.B. Vytvořily plakátky, obešly ostatní třídy, nanosily dárečky, spočítaly pokladničky.

Ráda bych za nás "útulkáče" poděkovala všem dětem této základní školy, jejich rodičům, kteří je podpořili a samozřejmě pedagogickému vedení. Věci již pomalu třídíme (co nám mráz dovolí) a roznášíme k pejskům. Nesmírně vděčni jsme za finanční pomoc, v této náročné době je potřeba s každou korunou zacházet obezřetně. Máme pejsky, kterým musíme topit, sami také nemůžeme zmrznout, a jezdit k veterináři na vzduch není možné

Díky vám všem ještě jednou!

Fotografie naleznete zde.